Çağrı Merkezi: 444 81 66

About Our Company

Home Kurumsal

Muğla Endüstriyel
Mutfak Servisi

MUĞLA ENDÜSTRİYEL Olarak; 2000 yılından günümüze, Endüstriyel mutfak ekipmanlarının servis, bakım & onarım hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir Servis

7/24 Destek

Muğla Endüstriyel Mutfak Servisi Tamircisi

MUĞLA ENDÜSTRİYEL

Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Endüstriyel mutfak ekipmanları servis ve tamiri alanında ELECTROLUX, ÖZTİRYAKİLER,EMPERO FAGOR, ZANUSSİ, WİNTERHALTER, SUB-ZERO, LİEBHERR, İNOKSAN gibi endüstriyel mutfak ekipmanları alanında öncü markaya sahip ürünlerin servis, teknik bakımları ve tamir faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Muğla Endüstriyel Servisi

Endüstriyel beyaz eşyalar ebat ve kapasite bakımından diğer beyaz eşyalardan farklıdır. Endüstriyel mutfak adında anlaşılacağa üzere genellikle çeşitli iş kollarında yer alır. Restoranın mutfağında, otelin çamaşırhane bölümünde, fabrikalarda ve büyük işletmelerde kullanılır. Kapasitesi daha fazla olduğundan dolayı büyük işletmeler hizmet verirken endüstriyel cihazlardan faydalanır. Bu cihazlarda her elektronik cihazda olduğu gibi zaman zaman çeşitli arıza problemi yaratabilmektedir. Arızanın yanı sıra bu cihazların ömrünün uzaması ve daha kaliteli çalışması bakımından düzenli olarak yılda en az iki kere bakımının yapılması şarttır. Siz de hangi marka olursa olsun bütün endüstriyel cihazların bakım ve onarımını Muğla Endüstriyel Servisi olan firmamızdan yaptırabilirsiniz.

Muğla Endüstriyel Mutfak Servisi Teknik Servis