Çağrı Merkezi: 444 81 66

Frequently Asked Questions

Home Muğla Electrolux Servisi

Electrolux Servisi Muğla

 

Mugla Electrolux Servisi Endustriyel Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi
Mugla Electrolux Servisi Endustriyel Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi

 

Türkiye’nin Muğla ilinde yer alan firmamız Muğla’nın birçok ilçesine ve semtine hizmet götürerek beyaz eşyalarda oluşan herhangi bir arıza probleminde siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet gerçekleştirir. Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın gibi elektronik cihazlarında bir problem yaşanması durumunda Electrolux Servisi ile iletişime geçtikten sonra teknik personelimiz aynı gün içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak cihazlarınızı teslim alıp en kısa sürede tamir sürecinden sonra tekrar size teslim etmektedir.

Firmamız cihazların tamir edildiği teknik servis ile konumunuz arasındaki nakliye işlemlerinde hiç bir şekilde ücret talep etmemektedir. Siz de arızalanan cihazlarınızın en kısa sürede bakım ve onarımı yapılıp kullanıma hazır hale gelmesini istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Muğla Endüstriyel Mutfak Servisi

 

Electrolux Endüstriyel Servisi & Yedek Parça

 

Endüstriyel eşyaların bakım ve onarımı diğer beyaz eşyalara göre daha farklıdır. Endüstriyel bulaşık makinası tamiri normal buzdolaplarına göre hem iç haznesi hem de beyin kapasitesi oldukça farklıdır. Endüstriyel bulaşık makinaları Electrolux bulaşık makinesi servisi olan firmamız bulaşık makinanızda yaşanabilecek bütün arıza çeşitlerini eğitimli ve tecrübeli teknik personellerimiz tarafından başarılı bir şekilde tamir edilmektedir. Ayrıca Electrolux buzdolabı servisi olan firmamızdan yine bakım ve onarım yapılmasını istediğiniz buzdolaplarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde olan Electrolux fırın servisi başta olmak üzere bütün beyaz
eşya eşyaların orijinal yedek parçası bünyemizde bulunmaktadır. Kullanılamaz hale gelen yedek parçaları tamir ve bakım sürecinde orijinal parçalarla değiştirmekteyiz. Böylelikle beyaz eşyalar yeni alınmış gibi üst düzeyde çalışmaktadır. Yine aynı şekilde çamaşır makinanız bozulduğu takdirde aradığınız Muğla Electrolux çamaşır makinesi servisi ise kesinlikle doğru adrestesiniz. Siz de bizi tercih ederek kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Muğla Endüstriyel Elektrolux Servisi

 

Endüstriyel cihazlarının ebatları ve hacimleri büyük olduğundan dolayı bakım ve onarımı diğer beyaz eşyalara oranla biraz daha farklılık gösterir. Endüstriyel beyaz eşyaların bakım ve onarımı için kesinlikle bu işte eğitim almış ve tecrübe sahibi olmuş ustalar tarafından yapılmalıdır. Sizde bozulan endüstriyel eşyalarınızın ilk günkü kalitede çalışmasını istiyorsanız Muğla endüstriyel Elektrolux servisi olan firmamız ile iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.