Çağrı Merkezi: 444 81 66

Healthcare Services

Home Servislerimiz

Muğla Endüstriyel Servisi

Endüstriyel mutfak ürünleri ebat ve kapasite bakımından diğer beyaz eşyalardan farklıdır. Endüstriyel eşyalar adında anlaşılacağa üzere genellikle çeşitli iş kollarında yer alır. Restoranın mutfağında, otelin çamaşırhane bölümünde, fabrikalarda ve büyük işletmelerde kullanılır. Kapasitesi daha fazla olduğundan dolayı büyük işletmeler hizmet verirken endüstriyel cihazlardan faydalanır. Bu cihazlarda her elektronik cihazda olduğu gibi zaman zaman çeşitli arıza problemi yaratabilmektedir. Arızanın yanı sıra bu cihazların ömrünün uzaması ve daha kaliteli çalışması bakımından düzenli olarak yılda en az iki kere bakımının yapılması şarttır. Siz de hangi marka olursa olsun bütün endüstriyel cihazların bakım ve onarımını Muğla Endüstriyel Servisi olan firmamızdan yaptırabilirsiniz.

Muğla Endüstriyel Mutfak Servisi
Mugla Endüstriyel Buzdolabı Servisi Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi

Muğla Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Günlük, aylık hatta yıllık kullanılabilecek yenilebilir ürünlerin bozulmaması ve muhafaza edilmesi için buzdolaplarına ihtiyaç duyulur. Büyük işletmeler ev ortamında bulunan buzdolapları yerine hacmi ve kapasitesi fazla olan endüstriyel buzdolaplarını tercih eder. Zaman fark etmeksizin buzdolabının bozulması ürünlerin bozulmasına neden olacağından dolayı işletmelere maddi bakımdan sorun yaratabilmektedir. Buzdolabının olası bir arıza yapmaması için düzenli olarak bakımı yapılması gerekir.

Aynı zamanda olağan dışı bir durumdan dolayı endüstriyel buzdolabı arıza problemi çıkarıyorsa buzdolabının en kısa sürede onarım işleminin yapılması gerekmektedir. Buzdolabının büyük işletmeler için ne kadar önemli bir yere sahip olduğu bilinciyle Muğla endüstriyel buzdolabı servisi olarak marka fark etmeksizin bütün markalara ait endüstriyel buzdolaplarının bakımını üstlenmekte aynı zamanda arıza probleminin olması gerekenden daha kısa bir sürede ortadan kaldırmaktayız.

Muğla Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi

Mugla Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi

Çamaşır makinalarının ebat ve hacim bakımından büyük olan modellerine endüstriyel çamaşır makinası adı verilir. Bu cihazlar kuru temizleme, otellerin çamaşırhane bölümünde, yurtlarda sıkça kullanılır. Temizlik ve hijyen açısından çamaşır makinası büyük öneme sahiptir. Bu cihazlarda yaşanabilecek her türlü arıza en son istenilecek durumlardan biridir.

Arıza problemlerinizin en kısa sürede tamir edilmesini istiyorsanız Muğla’nın en çok tercih edilen Muğla endüstriyel çamaşır makinesi servisi olan firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız olması gerekenden daha hızlı bir zamanda çamaşır makinalarınızın tamirini gerçekleştirir. Hizmet veren firmamız endüstriyel cihazlarda ayrım yapmayarak bütün markalara ait olan çamaşır makinaları başarılı bir şekilde tamirini gerçekleştirir.

Muğla Endüstriyel Mutfak Servisi
Mugla Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi

Muğla Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

Yeme içme sektöründe büyük veya küçük fark etmeksizin bütün işletmelerde demirbaşlar arasında bulaşık makinası yer alır. Yoğun tempoda tabak, bardak ve çatal, bıçağın kirlenme oranı hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu yüzden hızlı yıkama yapan Endüstriyel bulaşık makinaları kullanılır. Bu makinalar çeşitli sebeplerden dolayı arıza yaşatabilmektedir.

Yaşanan arıza işletmelerin iş temposunu olumsuz etkilemektedir. Her işletme bulaşık makinasın en hız şekilde giderilmesini istemektedir. Bunun bilinciyle firmamız alanında en hızlı hizmetle Muğla endüstriyel bulaşık makinesi servisi olarak olduğundan daha kısa bir sürede arızayı ortadan kaldırır. Bulaşık makinesinin arıza problemi yaratmasını istemiyorsanız belirli aralıklarla bakımını yaptırmanız gereklidir. Firma olarak bütün endüstriyel bulaşık makinalarının hangi markaya sahip olursa olsun arızasının ve bakımını hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Muğla Endüstriyel Fırın Servisi

Mugla Endüstriyel Fırın Servisi Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi

Birbirinden lezzetli ve güzel yemeklerin piştiği fırınlar restoran, kafe ve otellerin olmazsa olmazlarındandır. Bu işletmeler insan sirkülasyonun fazla yaşandığı alanlar olduğundan dolayı daha fazla üretim yapabilmek için büyük çaplı endüstriyel fırınlar kullanılmaktadır. Fırında yaşanabilecek herhangi bir arıza üretimi durma noktasına getirecektir. Endüstriyel fırınlar her endüstriyel cihazda olduğu gibi düzenli olarak bakım istemektedir.

Düzenli olarak bakımı yapılmayan fırınlarda hiç beklenmedik bir durumda bilinmeyen bir sebepten dolayı arıza yaratabilmektedir. Siz de olası bir arıza problemi yaşamak istemiyorsanız Muğla endüstriyel fırın servisi olan firmamızdan fırınlarınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Bütün markalara ait endüstriyel fırınların bakım ve onarımını en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Muğla Endüstriyel Servisi & Yedek Parça

Endüstriyel cihazların her biri farklı donanımlara sahip olmakla beraber farklı yedek parçalara sahiptir. Bunun yanı sıra bu cihazlar markalarına göre ayrıldığı için her marka kendine özel olan bir çalışma prensibine ve yedek parçasına sahip olan cihazlar üretmektedir. Yedek parça cihazların sağlıklı bir şekilde çalışması için etkin rol oynar.

Bazı tamir ve bakım sırasında bozulan yedek parçanın yerine orijinal olmayan yedek parçalar takılmaktadır. Bu durum cihazlarda ileriki süreçte daha büyük arızalara sebep olmaktadır. Bizler Muğla endüstriyel servisi & yedek parça firması olarak bünyemizde bütün markaların orijinal yedek parçasını bulundurmaktayız. Sizde endüstriyel mutfak ürünlerinizin güvenli bir firma tarafından tamir edilmesini aynı şekilde cihazınızın ömrünün uzamasını istiyorsanız iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.