Çağrı Merkezi: 444 81 66Öztiryakiler Servisi Muğla

 

Mugla Öztiryakiler Servisi Endustriyel Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi
Mugla Öztiryakiler Servisi Endustriyel Mutfak Bakim Onarim Servis Tamircisi

 

Muğla merkezde yer alan Öztiryakiler Servisi olarak Muğla’nın birçok noktasına hizmet gerçekleştirmekteyiz. Firmamız size markaya ait cihazlarınızın bakım ve onarımını yaparak hizmet sağlamaktadır. Firmamız Öztiryakiler yetkili servisi olarak kadrosunda birbirinden başarılı teknik personellerle size kaliteli bir hizmet gerçekleştirir.

 

Muğla Endüstriyel Mutfak Servisi

 

Öztiryakiler Endüstriyel Servisi & Yedek Parça

 

Endüstriyel eşyalar genellikle toplu hizmetin verildiği alanlarda sıkça tercih edilir. Toplu hizmet verilirken cihazlarda yaşanabilecek herhangi bir arıza oldukça can sıkıcı bir durum yaratır. Bu tarz cihazlar başta olmak üzere elektronik cihazlarının bakım ve onarımı olabildiğince hızlı bir süreçte yapılması gerekir. Bunun bilincinde olan Öztiryakiler bulaşık makinesi servisi olarak yaşanabilecek bir arıza probleminde en hızlı süreçte cihazın bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Yine aynı şekilde Öztiryakiler buzdolabı servisi olan firmamız
buzdolabında yaşanan arızaları en hızlı süreçte gidermektedir. Fırınlar dahil Endüstriyel ve beyaz eşya cihazları beyin ve çalışma kısmında kendine has orijinal yedek parçalar bulundurur. Öztiryakiler fırın servisi olarak tamir ve bakımlarda orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Çamaşır makinalarınızın en kısa sürede arızasının giderilmesini veya bakımının yapılmasını istiyorsanız Öztiryakiler çamaşır makinesi servisi firmamızla iletişim numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Öztiryakiler endüstriyel mutfak servisi olarak mutfakta yer alan bütün endüstriyel cihazlarınızın bakım ve onarımını üstlenmekteyiz. Öztiryakiler endüstriyel  servis ve onarım açısından bölgenin en çok tercih edilen servisiyiz. Yedek parçalar cihazların çalışmasında en etkin paya sahip olan parçalardır. Bünyemizde yer alan parçaların her biri Öztiryakiler’e ait orijinal yedek parçalardır. Muğla Öztiryakiler yedek parça da orijinal yedek parça kullanan nadir firmalardan biriyiz. Sizde cihazlarınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

 

Muğla Endüstriyel Öztiryakiler Servisi

 

Endüstriyel cihaz denilince akla gelen markalardan biri olan Öztiryakiler markası kendine has cihazlar üretmektedir. Bu cihazlar sadece bu markaya ait olan cihazların tamir edildiği servislerde bakım ve onarılması gerçekleştirilmelidir. Muğla’da yer alan Endüstriyel Öztiryakiler Servisi olarak markaya ait bütün beyaz eşya çeşitlerini ve modellerini en hızlı şekilde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek cihazınızın bakım ve onarımını en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.