Çağrı Merkezi: 444 81 66Bodrum Electrolux Servisi

Bodrum Electrolux Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Electrolux Servisi Bodrum

 

Endütriyel mutfak aletleri üretiminde önde gelen firmalardan olan Electrolux firması, özellikle bulaşıkhane ekipmanları, bar-çay ve pastane ekipmanları ve soğuk üniteler gibi  endüstriyel servis alanında da en hızlı ve en pratik çözümlerde  üretiyor.  Electrolux firması ayrıcalığını müşterilerine vermiş olduğu servis hizmetlerinde de fark ettiriyor.
Müşterilerine serviste hızlı destek veren Electrolux Bodrum servisi olarak müşterinin ihtiyaç duyduğu her yerdeyiz misyonu ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Electrolux firması ürünlerine sahip olan müşteriler aynı zamanda geniş servis ağlarına sahip olan endüstriyel teknik servis ekibine de sahip olmaktadır.

Endüstriyel teknik servis alanında hizmet veren Electrolux Bodrum servisi ile her türlü teknik destek ihtiyacınızda sizlere 7/24 çalışma sistemi ile en hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Endüstriyel Mutfak endüstriyellarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.