Çağrı Merkezi: 444 81 66Bodrum Fagor Servisi

Bodrum Fagor Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Fagor Servisi Bodrum

 

Yaşamımızı kolaylaştıran ve teknolojik gelişmelerle sürekli yenilenen Fagor ev aletleri insanların hizmetine sunuluyor. Kullanmış olduğumuz bulaşık makineleri, soğutucular, pişiriciler ve birçok ekonomik ürünler çeşitli nedenlerden dolayı arızalanmaktadır. Arızalar nedeni ile de makinelerin verimlilikleri düşmektedir.
Bodrum Fagor servisi bu problemleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturur.  Öncelikle arızanın neden kaynaklandığının tespit eder. Doğru arıza tespitinden sonra ise arızaların tamiratını yapmaktadır.

Fagor Bodrum servisi olarak beyaz eşya servisi desteğini profesyonel iş ahlakını elden bırakmadan gerçekleştirmektedir. Teknik servis alanında tecrübe sahibi olan, eğitimli ve belgeli çalışanlarımızla profesyonel bir ekip ile sağlamaktayız. 7/24 sunduğumuz servis hizmetlerini son teknoloji teçhizatlar ile bakım ve onarım ve tamirat işlemlerini de sağlamaktayız.

Ev aletlerinde meydana gelen arızalarınız nedeni ile hemen bizimle iletişim kurabilir ve Fagor Bodrum servisi ile her türlü desteği alabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyellarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.