Çağrı Merkezi: 444 81 66Bodrum Öztiryakiler Servisi

Bodrum Öztiryakiler Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Öztiryakiler Servisi Bodrum

 

Öztiryakiler endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye’de ilk defa 1958 yılında kurulmuştur. Bodrum’da tüm mahalleye hizmet vermekte olan Bodrum Öztiryakiler servisi pek  çok geniş bir servis ağına sahiptir. Uzman kadrosu ile çalışma hayatını sürdüren firma işini titizlikle sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetine değer veren şirket, müşterilerinin yüzde yüz memnuniyeti için çalışmaktadır. Üretilen ürünlerin kaliteli, uzun ömürlü olmasına ve müşteri ihtiyaçlarının kusursuz karşılanmasını sağlamaktadırlar.

Endüstriyel pişirme sistemleri, fırınlar, bardak yıkama makineleri, tezgah altı bulaşık makineleri, bar çay ve pastane ekipmanları üreterek, işyeri kuracaklara veya işyerini daha da verimli hale getirmek isteyenlere durmadan yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyetiyle, hizmet hayatına müşterilerin olumlu dönüşleriyle devam etmektedir.

Endüstriyel Mutfak endüstriyellarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.