Çağrı Merkezi: 444 81 66Bodrum İnoksan Servisi

Bodrum İnoksan Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

İnoksan Servisi Bodrum

 

Mutfak ekipmanları alanında son derece kaliteli ve güvenilir ürünler üreten İnoksan tamamen yerli girişimlerle oluşturulmuş bir markadır.
İnoksan markası öncelikle müşteri memnuniyetine önem veren bir markadır. Bu memnuniyeti sağlamak amacıyla İnoksan mutfak ekipmanları olan soğutma, yıkama , bulaşık ve  pişirme alanında en kaliteli ürünleri üretmektedir. Teknolojik eşya üretimi ile İnoksan mutfak ekipmanları sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bu eşyalardan başında ise çamaşır  makineleri ve ekipmanları, çamaşır kurutma makineleri ve kuru temizleme makineleri gelmektedir.
İnoksan markasına ait ürünlere sahip olan müşterilerimiz Bodrum İnoksan servisi hizmetlerinden de yararlanmaktadır. Sizlere 7/24 hizmet verecek olanİnoksan Bodrum servisi kolay erişim kolaylığı ve ev aletlerinize ait bakım ve onarım hizmetlerini en hızlı ve doğru tespitler ile gerçekleştirir.

Endüstriyel Mutfak endüstriyellarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.