Çağrı Merkezi: 444 81 66Bodrum Liebherr Servisi

Bodrum Liebherr Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Liebherr Servisi Bodrum

 

Hayatımızın her alanında bizlere kolaylık sağlayan ve güncel teknolojiler ile kendisini yenileyen Liebherr ev aletleri insanlara hizmet etmeye devam ediyor. Derin dondurucular, buzdolapları, şarap dolapları ve içecek dolapları bu ev aletlerinin başında geliyor. Hayatımız kolaylaştıran bu ev aletleri gerek teknik nedenlerden dolayı gerekse kullanım hataları nedeni ile arızalanmaktadır.

Bodrum Liebherr Servisi ev aletlerinizin verimliliğini artırmak, meydana gelen arızları gidermek amacıyla öncelikle doğru arıza tespiti yapıp arızaların tamiratını yapmaktadır.

Liebherr Bodrum Servisi arızalar hakkında detaylı rapor hazırlayarak sizlere bilgi sunar. Tespit edilen bakım ve onarım ile tamirat işlemlerini sizden aldığı izinle gerçekleştirir.

Profesyonel ekibi ile 7/24 teknik servis hizmetleri sunan Liebherr Bodrum Servisi tecrübe sahibi olan, eğitimli ve belgeli personelleriyle hizmet vermektedir. Ev aletleri arızlarınız nedeni her türlü teknik servis desteği alabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyellarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.