Çağrı Merkezi: 444 81 66Bodrum Sub-Zero Servisi

Bodrum Sub Zero Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Sub Zero Servisi Bodrum

 

Bodrum Sub Zero Servisi beyaz eşyalarınızda ve endüstriyel ürünlerde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Arızalanan ya da çalışmayan her türdeki endüstriyel ürünler servisimizin garantisinde bakım ve onarımları yapılmaktadır. Bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, çamaşır makinası gibi iş yerlerinde kullandığınız bu ürünlerin her türlü sıkıntısında bize başvurabilirsiniz.

Yıllardan beri Bodrum ilçemizin her semtine hızlı ve çözüm odaklı servis hizmetini vermekteyiz. Bazen küçük bakımlarla büyük arızların önüne geçebilirsiniz. Sizlerin de randımansız çalışan ya da hiç çalışmayan beyaz eşyalarınız ya da endüstriyel cihazlarınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sub- Zero Bodrum Servisi tarafından adınıza hemen randevu oluşturulur ve işinde uzman olan ekibimiz sizi ziyarete gelerek sorunlarınızı çözer.

Endüstriyel Mutfak endüstriyellarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.