Çağrı Merkezi: 444 81 66Bodrum Zanussi Servisi

Bodrum Zanussi Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Zanussi Servisi Bodrum

 

Bodrum Zanussi servisi olarak endüstriyel mutfak cihazlarınıza her türlü bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Kafelere, restoranlara, otellere, hastanelere hizmet veriyoruz. Mutfakta kullandığınız cihazlarınızdaki arızalarının giderilmesinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Endüstriyel mutfak cihazlarında oluşan arızalar iş hayatınızı olumsuz etkilemektedir. Bu arızaların giderilerek sorunların ortadan kalkması için donanımlı ve işinde uzman personelleri olan Bodrum Zanussi servisini arayabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı tamir işlemleriyle birlikte sizleri yarı yolda bırakmayarak memnun etmek firmamızın en büyük amacıdır.

Cihazlarınızda oluşan arızaları gidermek ve bakımlarını yaptırmak için Bodrum Zanussi servisi olarak bize  her zaman ulaşabilirsiniz. Uygun bakım ve tamir ücretleriyle birlikte her zaman hizmetinizde olmaktan büyük gurur duyacağız.

Endüstriyel Mutfak endüstriyellarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.