Çağrı Merkezi: 444 81 66Fethiye Electrolux Servisi

Fethiye Elctrolux Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Electrolux Endüstriyel Servis

 

Electrolux, İsveç merkezli beyaz eşya markasıdır. Şirket dünya da ikinci büyük ev aletleri üreticisi konumundadır. Bunun yanı sıra Electrolux endüstriyel mutfak alanında da ürünlere sahiptir. Bar- çay pastane ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları ile soğuk üniteler en çok tercih edilen endüstriyel ekipmanlardır. Pastaneler, kafeler gibi mekanlarda daha çok kalabalığa hitap edilen mekanlar içinde kullanılmaktadır.

Electrolux şirketi 1993 yılında Türkiye pazarına giriş yaptı ve bununla beraber satış mağazaları, yetkili servisleri de kuruldu. Türkiye’nin her yerinde bulunan yetkili servislerinden biri de Fethiye Electrolux servisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Pandemi dolayısı ile maske, mesafe ve hijyen kuralları kapsamında randevulu hizmete devam etmektedir.

Endüstriyel Mutfak endüstriyel mutfak eşyalarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Fethiye endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.