Çağrı Merkezi: 444 81 66Fethiye Liebherr Servisi

Fethiye Liebherr Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Liebherr Endüstriyel Servis

 

Yaşamımızı her alanda kolaylaştıran ve teknoloji gelişmelerle sürekli kendisini yenileyen Liebherr ev aletleri insanların hizmetine sunuluyor. Buzdolapları, derin dondurucular, içecek dolapları ve şarap dolapları ise bu ev aletlerinin başında geliyor. Hayatımız kolaylaştıran bu ev aletleri  bazen teknik nedenlerden dolayı veya kullanım hatasından dolayı arızalanmaktadır. Arıza nedeni ile aletlerin verimlilikleri düşmektedir.

Fethiye Liebherr servisi aletlerinize ait arızları çözüme kavuşturabilmek için, doğru arıza tespiti yapıp arızaların tamiratını yapmaktadır. Liebherr Fethiye servisi olarak 7/24 sunduğumuz servis hizmetlerini son teknoloji teçhizatlar ile tamirat işlemlerinin yanında bakım ve onarım da sağlamaktayız

Tüm ev aletleriniz için profesyonel ekibi ile teknik servis desteği sağlayan Liebherr Fethiye Servisi  servis alanında tecrübe sahibi olan, eğitimli ve belgeli personelleriyle hizmet vermektedir. Ev aletleri arızalarınız nedeni her türlü teknik servis desteği alabilirsiniz.

 

 

Endüstriyel Mutfak endüstriyel mutfak ürünleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Fethiye endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.