Çağrı Merkezi: 444 81 66Fethiye İnoksan Servisi

Fethiye İnoksan Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Fethiye Endüstriyel Servis

Mutfak ekipmanları alanında son derece kaliteli ve güvenilir ürünler üreten İnoksan tamamen yerli girişimlerle oluşturulmuş bir markadır.

İnoksan markası öncelikle müşteri memnuniyetine önem veren bir markadır. Bu memnuniyeti sağlamak amacıyla İnoksan mutfak ekipmanları olan pişirme, yıkama , bulaşık ve  Soğutma alanında en kaliteli ürünleri üretmektedir. Teknolojik eşya üretimi ile İnoksan mutfak ekipmanları sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bu eşyalardan başında ise çamaşır  makineleri ve ev aletleri, çamaşır kurutma makineleri ve Kuru temizleme makineleri gelmektedir.

İnoksan markasına ait ürünlere sahip olmanız halinde sizlere her konuda hizmet verecek olan Fethiye İnoksan servisi servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. İnoksan markalı ekipmanınızın servis hizmetine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyel ürüleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Fethiye endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.