Çağrı Merkezi: 444 81 66Fethiye Fagor Servisi

Fethiye Fagor Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Fagor Endüstriyel Servis

 

Fagor Fethiye Servisi olarak yıllardan beri halkımıza hizmet etmekteyiz. Beyaz eşyalarınız haricinde endüstriyel ürünlerin servis hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Fagor endüstriyel ürünleri bakımı, tamiri ve arızanın giderilmesi tarafımızca yapılmaktadır. İş yerinizde bulunan ve işinizin aksamaması için kullandığınız cihazların randımanlı çalışması sizleri maddi zarara uğratmaz. O yüzden karşılaştığınız sıkıntıları bize bildirebilir ve teknik destek talep edebilirsiniz.

Endüstriyel bulaşık makinaları, soğutucular, pişiriciler ya da ekonomik ürünlerde bazı sıkıntılar ortaya çıkmış olabilir. Fagor Fethiye Servisi tarafından bu sorunlar giderilir. Devamlı kullanılması ya da kullanıcı hataları bu sıkıntılara yol açabilir. Arızanın araştırılması ve çözüm getirilmesi teknik ekibimizle sizlere sunduğumuz hizmetler arasındadır. Çamaşırhanede bulunan çamaşır makinalarının sorunlarını çözmekteyiz. Bizi arayabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyel cihazlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Fethiye endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.