Çağrı Merkezi: 444 81 66Fethiye Zanussi Servisi

Fethiye Zanussi Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Zanussi Endüstriyel Servis

 

Fethiye Zanussi servisi olarak daha çok hizmet ettiğimiz kurumlar içinde kafe, restoran, hastane ve oteller yer almaktadır. Bu gibi kurumlara endüstriyel mutfak servisi hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel mutfaklarda hizmetin hızlı olabilmesi için mutfakta çalışan kişiler tarafından kullanılan aletlerin de sorunsuz bir şekilde çalışması gerekmektedir. Mutfaktaki aletlerde bir sorun yaşandığında yapılması gereken işler aksamaktadır. Bu yüzden mutfak aletlerinizde bir sorun olduğunda bu sorunu hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmek bizim işimizdir. Zanussi endüstriyel servisi olarak donanımlı ve tecrübeli personellerimizle birlikte cihazlarınızdaki sorunları çözerek sizleri bu sorunlardan kurtarıyoruz.

Cihazlarınızda sorun olduğunda işlerinizin aksamaması için bizleri arayabilirsiniz. Cihazlarınızın her türlü arıza ve bakım işlerini güvenilir ekibimizle birlikte çözüyoruz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyel eşyalarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Fethiye endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.