Çağrı Merkezi: 444 81 66Fethiye Sub – Zero Servisi

Fethiye Öztiryakiler Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Sub – Zero Endüstriyel Servis

 

Yaşamımızı kolaylaştıran ve teknoloji gelişmelerle sürekli yenilenen Sub – Zero ev aletleri insanların hizmetine sunuluyor. Kullanmış olduğumuz aletler bazen teknik nedenlerden dolayı veya kullanım hatasından dolayı meydana gelen arızalar nedeni ile makinelerin verimlilikleri düşmektedir.

Sub – Zero Fethiye Servisi bu problemleri çözüme kavuşturabilmek için, öncelikle arızanın neden kaynaklandığının tespit eder. Doğru arıza tespitinden sonra ise arızaların tamiratını yapmaktadır.

Sub-Zero Fethiye Servisi olarak Sub – zero  beyaz eşya servisi desteğini profesyonel iş ahlakını elden bırakmadan gerçekleştirmektedir. Teknik servis alanında tecrübe sahibi olan, eğitimli ve belgeli çalışanlarımızla profesyonel bir ekip ile sağlamaktayız. 7/24 sunduğumuz servis hizmetlerini son teknoloji teçhizatlar ile bakım ve onarım ve tamirat işlemlerini de sağlamaktayız.

Ev aletlerinde meydana gelen arızlarınız nedeni hemen bizimle iletişim kurabilir Sub – Zero Fethiye Servisi ile her türlü desteği alabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyel ekipmanlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Fethiye endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.