Çağrı Merkezi: 444 81 66Fethiye Öztiryakiler Servisi

Fethiye Öztiryakiler Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

 Öztiryakiler Endüstriyel Servis

 

Endüstriyel mutfak ekipmanları alanında son derece kaliteli ve güvenilir ürünler üreten Öztiryakiler markalı sanayi tipi cihazların servis işlemini gerçekleştiryoruz.
Fethiye Öztiryakiler Servisi olarak, müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. Öztiryakiler markası endüstriyel pişirme sistemleri içerisinde yer alan birbirinden farklı modellerde fırınlar üretilmektedir. Ayrıca mutfak ekipmanları alanında bardak yıkama makineleri, bar-çay-pastane ekipmanları ve tezgah altı makineleri gibi daha birçok ürünü teknolojik gelişmelere uygun olarak üretmektedir.

Öztiryakiler markası, ürünlerine sahip olan müşterileri için ayrıca geniş teknik servis kuruluşu ile de hizmet vermektedir. Öztiryakiler Fethiye servisi ile sizlere alanında profesyonelleşmiş personel kadrosu ile  tüm mutfak ekipmanları için  servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyel aletleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Fethiye endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.