Çağrı Merkezi: 444 81 66Marmaris Electrolux Servisi

Marmaris Electrolux Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Electrolux Endüstriyel Servis

 

Marmaris Electrolux Servisi olarak siz halkımızın devamlı yanındayız. Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınız haricinde endüstriyel ürün servis hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. İşinde uzman olan teknik ekibimiz bulaşıkhane ekipmanları, soğuk üniteler, bar- çay- pastane ekipmanları bakım ve tamiratlarını gidermektedirler. Çalışanlarımız işinin ehli bilirkişilerden oluşmaktadır. Hepsinin ustalık ve kalfalık belgeleri mevcuttur. Bölümlerine ait kursları bitiren kişilerle çalışmaktayız.

O yüzden endüstriyel ürünlerinizde karşılaştığınız bütün sorunları bizimle paylaşabilir ve çözüm getirmemizi sağlayabilirsiniz. Randımanlı çalışan cihazlar neticesinde iş yerinizdeki performans düşmeyecek ve üretime devam edebileceksiniz. Electrolux Marmaris Servisi endüstriyel servis olarak her zaman yanınızdadır. Günün her saatinde bize telefon ederek yardım talep edebilirsiniz.

 

Endüstriyel Mutfak ürünleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Marmaris endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.