Çağrı Merkezi: 444 81 66Marmaris Fagor Servisi

Marmaris Fagor Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Marmaris Endüstriyel Servisi

Fagor endüstriyel ürünler, en çok endüstriyel mutfak ve sanayi tipi çalışma merkezleri tarafından tercih edilmektedir. Fagor endüstriyel ürünleri kategorisinde bulaşık makineleri, soğutucular, pişirici ürün ailesi, çamaşırhane ürün ve gereçleri ile ekonomik ürün grupları ile hizmet sunmaktadır. Muğla – Marmaris fagor servisi bölgesinde de oldukça rağbet gören markanın ürün hizmetlerinin yanında servis merkezlerinde müşterilerin sorunlarına açıklık getirmektedir.

Çoğunlukla yüksek kapasiteli bu ürünler; endüstriyel ürünler kapsamında aile boyu yerine toplulukların olduğu, yoğun müşteriye sahip çalışma merkezleri tarafından tercih edilir. Örneğin Fagor çamaşırhane ürün ve ekipmanları kuru temizleme ve otel, pansiyon gibi hijyenin önemli olduğu iş yerlerinde kullanılır. Bu sebeple endüstriyel ürün için uygun marka Fagor endüstriyel ürünlerdir. Marmaris Fagor servisi olarak sizlere bu ürünlere dair her konuda yardımcı olmaktayız. Almak istediğiniz yardım için bize ulaşmanız yeterlidir.

Endüstriyel Mutfak ekipmnlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Bodrum endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.