Çağrı Merkezi: 444 81 66Marmaris Öztiryakiler Servisi

Marmaris Öztiryakiler Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Öztiryakiler Endüstriyel Servis

 

Marmaris Öztiryakiler Servisi endüstriyel pişirme sistemlerindeki her türlü arızaya kesin çözüm sunmaktadır. İş yerinizde kullandığınız cihazlar iş kalitenizin düşmemesi için oldukça önemlidir. Karşılaşılan sıkıntılar da işlerinizi aksatacaktır. Bunun önüne geçmek için sizlere yardımcı olabiliriz. Örnek vermemiz gerekirse pastane, kafeterya ya da herhangi bir gıda sektöründe işletmeniz bulunuyorsa birçok endüstriyel cihaz kullanıyorsunuz demektir. Fırınlar, bardak yıkama makinaları, tezgah altı bulaşık makinaları, bar- çay- pastane ekipmanları bunlara birer örnektir.

Bu cihazlarda zaman içerisinde verim düşebilir. Çalışmalarında sorun yaşayabilirsiniz. Onlara yapılacak bazı bakım çalışmaları ile endüstriyel cihazlarınızın ömrünü artırabilirsiniz. Öztiryakiler Marmaris Servisi bakım ve arıza giderme hizmetlerini iş verenlere sunmaktadır. Bizi hemen arayıp talep ettiğiniz hizmeti belirtebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak ürünileriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Marmaris endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.