Çağrı Merkezi: 444 81 66Marmaris Winterhalter Servisi

Marmaris Winterhalter Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Winterhalter Endüstriyel Servis

 

Marmaris Winterhalter servisi olarak endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarının tamiri ve bakımı için hizmet vermekteyiz.

Winterhalter cihazınız çalışmıyorsa veya bakım ihtiyacı varsa bizleri arayabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personellerimizle birlikte cihazlarınızın tamirini ve bakımını yapmaktayız. Marmaris Winterhalter servisi olarak en büyük amacımız müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden kaliteli bir hizmet sunmaya her zaman özen gösteriyoruz.

Winterhalter endüstriyel servisimiz ile arızalı cihazlarınızı yerinde veya atölyemize getirerek büyük bir özenle tamir ediyoruz. Cihazlarınızı sizleri mağdur etmeden hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir ederek sizlere teslim ediyoruz.

Winterhalter cihazlarınızda oluşan arızalar için bizleri arayabilirsiniz. Uygun bakım ve onarım ücretlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Endüstriyel Mutfak ürünleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Marmaris endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.