Çağrı Merkezi: 444 81 66Marmaris Zanussi Servisi

Marmaris Zanussi Servisi Endüstriyel Servis
Bodrum,Marmaris,Fethiye,Ortaca,Milas,Köyceğiz,Dalaman,Yatağan Endüstriyel Teknik Servisi Bakım Onarımı Servis

Zanussi Endüstriyel Servis

 

Zanussi Marmaris servisi olarak; kullanmış olduğunuz endüstiyel ve sanayi tipi mutfak cihazlardaki sorunları gidermekteyiz. Pişirme grupları, yıkama ya da dondurucu cihazlarda oluşan arızalar uzman ekibimiz sayesinde giderilmektedir. Her türlü endüstriyel ürün bakım ve arıza giderilmesi firmamız tarafından sağlanır. Bunun için öncelikle bizi aramanız ve karşılaştığınız sıkıntıları bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Adınıza arıza kaydı oluşturulur ve sizlere randevu verilir. Yerinde yapılan araştırmalar sonucunda arızanın belirlenmesi ve izlenecek yol sizlere bildirilir. Bazen küçük bakımlarla sorunlar giderildiği gibi bazen de parça değişiminin yapılması gerekmektedir. Kullandığımız parçaların orijinal yedek parça olmasına dikkat etmekteyiz. Böylelikle siz ve firmanız servis ve parça garantisinden faydalanırsınız. Zanussi Marmaris endüstriyel servis tarafından sizlere sunduğumuz avantajları öğrenmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak endüstriyel cihazlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri arayın 0 252 692 17 17 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Endüstriyel Mutfak ürünleri endüstriyel çamaşır makinesi, endustriyel Sanayi tipi bulaşık makinesi, endustriyel pişirici fırın, endustriyel buzdolabı, endustriyel davlumbaz  ve diğer endustriyel endüstriyel ürünlerinizin arıza durumunda Marmaris endustriyel servisi tarafından bakım ve onarımı işlemleri aynı gün yapılmaktadır.